Blog

2023 Yılı En İyi Bıyık Stilleri!

2023 Yılı En İyi Bıyık Stilleri!

Bıyıklar popülerlik kazanıyor ve giderek daha fazla erkeğin bu klasik stili kullandığını görüyoruz. Doğru bıyık stili kişiliğinizi vurgular, size biraz kişilik kazandırır ve kalabalığın içinde öne çıkmanızı sağlar. Dışarıda o kadar çok bıyık stili var ki, fırsatlar sınırsız. Diğerleri gibi bıyık kulübüne katılmayı düşünüyor musun? Endişelenme, tek başına gitmek zorunda değilsin. Seni yakaladık.

Size yardımcı olmak için, denemek isteyebileceğiniz en havalı bıyık stillerinden bazılarının bir listesini derledik .

1- Kalem Bıyık

Kalem Bıyık
Kalem Bıyık

Eski bir şeyle, yani kalem tarzı bıyıkla başlayalım. Dudağın hemen üzerinde ve oldukça ince olmasıyla karakterize edilir. 1930’larda ve 1940’larda film yıldızları arasında oldukça popüler olan kalem bıyık, benzersiz tarzı ve şekliyle geri dönüş yapıyor .

Genellikle, bir bıyık stili düşündüğünüzde, muhtemelen kalem bıyığından daha dolgun bir şey düşünürsünüz. Ancak, büyüyen sakallarla mücadele ediyorsanız, bu çözüm olabilir. Tonlarca büyütme gerektirmez ve onu arzunuza göre şekillendirebilirsiniz.

2- Chevron Bıyık

Chevron Bıyık
Chevron Bıyık

Muhtemelen, şerit stili en bilinen stillerden biridir . Bıyık modelleri deyince aklınıza gelen ilk modellerden biri bu olsa gerek.

Tom Selleck, Freddie Mercury veya Henry Cavill gibi ikonlarla desteklenen bu araç, 2022’de gerçek bir geri dönüş yapıyor. Yani, Friends’te Richard’ın görünüşüne hayran kaldıysanız (ve kim sevmez ki?), şeritli şerite bir şans verin.

V şeriti benzersiz yapan şey, hassas bir baş aşağı V şekline sahip olması ve ağzınızın köşelerinden daha geniş olmasıdır. Ayrıca üst dudağınızın bir kısmını kaplayabilir. Bakım söz konusu olduğunda, güzel ve canlı görünmesini sağlamak çok az çaba gerektirir; şeklini korumak için kenarlarını taramanız ve düzenli olarak düzeltmeniz yeterlidir.

Bu tür bir sakal elde etmek için berberinize gidin! Bu stili sizin için şekillendirebilirler ve evde nasıl muhafaza edeceğiniz konusunda size ipuçları verebilirler. Elbette yeni bir berber arayışındaysanız, tıklarandevu size bu konuda yardımcı olabilir.

3- Gidon Bıyığı

Gidon Bıyığı
Gidon Bıyığı

Daha kalın bıyık stillerinden biri olan gidon, yukarı doğru kıvrık uçlarla karakterize edilir. Bu bıyık tipi, her iki ucunun yukarıya doğru kıvrılarak ağdalanmasıyla oluşturulur . Yanaklardan dışarı çıkarlar ve yüzün ortasına doğru geri dönerler.

Şimdiye kadar anlamış olabileceğiniz gibi, bu tarz çok fazla bakım gerektirir, bu yüzden taahhüt etmeye hazır değilseniz bunu yapmayın. Örneğin, düzenli bıyık düzeltmeye ve ağda ile günlük şekillendirmeye ihtiyacınız olacak. Bu durumda, saç tipiniz için en iyi bakım ürünlerini önerebileceği için berberinizle konuşmak da çok önemlidir.

Umarız 2023’te deneyebileceğiniz bir bıyık stili bulmuşsunuzdur . Bir berbere başvurmanız gerektiğine karar verirseniz, her zaman yakınınızdaki bir berber dükkanından çevrimiçi olarak randevu alabileceğinizi unutmayın. Tek yapmanız gereken tıklarandevu ile en iyi modelleri için hizmet alabilirsiniz.

Son Gönderiler

Bir cevap yazın