Blog

En İyi 5 Beşiktaş Meyhaneleri!

En İyi 5 Beşiktaş Meyhaneleri!

İstanbul Avrupa yakası denilince akla ilk gelen bölge Beşiktaş’tır. İstanbul’un en iyi 5 Beşiktaş meyhanelerini derledik. Resimlerini ve sizler için mekan yorumlarımızı inceleyebilir, şehrindeki bu yerleri keşfedebilirsin. Beşiktaş’ın eşsiz meyhanelerini tanımaya ne dersiniz?

Eleni Meyhanesi
Eleni Meyhanesi

Beşiktaş balık pazarının arkasında olmasından dolayı özellikle sohbet edebilmek, birbirini duyabilmek için çok güzel bir mekan olan Eleni Meyhanesi. Geniş meze çeşidi ve güler yüzlü işletme anlayışı ile Beşiktaş Meyhaneleri içerinde özel bir yere sahip.

Salaş bir mekan konsepti ve samimi havası ile sizi ege kıyılarına götüren havası ile kısa bir yolculuğa çıkmanızı sağlıyor. Kendine has lezzetleri ve özel dokunuşunu sizlerde çok seveceksiniz.

2- Mahal Meze & Meyhane

Beşiktaş Meyhaneleri

Mahal Meze & Meyhane
Mahal Meze & Meyhane

İstanbul Beşiktaş Meyhaneleri içerisinde farklı bir konsempt mekan işletmesi olan Mahal Meze & Meyhane deneyimli bir işletme olarak göze çarpıyor.

Dost yemekler, özel günler ve bir çok keyifli an için Mahal Meze & Meyhane tercih edebilirsiniz.
Zengin menüsü ve lezzetli mezeleri ile sıcak, loş bir ortam sağlayan işletme. Müşteri ilişkileri ve iletişimi ile ön plana çıkıyor.

3- Barbaros Balıkçısı

Beşiktaş Meyhaneleri

Barbaros Balıkçısı

Denizin benzeri olmayan mavisinden ilham alan, bununla beraber sıcacık bir hizmet sunan bu güzel işletme.

Günlük taze balık ve et seçeneklerinin yanında onlarla ahenk elde eden mezelerimizi damak tadınızla buluşturmayı sağlıyor.

Rum ve Ermeni ustaların yanında yetişmiş olmanın verdiği özgüvenle meze,ara sıcak, balık ve et te iddaamızı konuştururken bu benzeri olmayan lezzetleri misafirlerini sunuyor.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle keyifle yemeğinizi yerken içkilerinizi yudumlamak istediğinizde sizleri Beşiktaş meyhaneleri içerisinde tutkulu bir anlayışa sahip.

4- Ada Sokağı

Beşiktaş Meyhaneleri

Ada Sokağı

Bir Yunan adasına seyehat etmek ister misiniz? Bunun için vize, uçak bileti veya herhangi bir plana ihtiyacınız yok. Sadece İstanbul Beşiktaş Meyhaneleri içerisinde bir seyahat planı oluşturmanız yeterli.

Hatta birisi misafirlerini bekliyor. Ada Sokağı Meyhanesi. Sıcak ve samimi bir iç mimariye sahip olan bu kıymetli işletme misafirlerini bekliyor.

Mekân daha dışarıdan gördüğünüzde bile ege sahillerine doğru bir yolculuğa çıkacaksınız. Yöresel ve zengin meze çeşitleri, enfes yemekleri ve güzel hizmeti ile Beşiktaş Meyhaneleri içerisinde çok farklı bir dokuyu sağlıyor.

5- Bi Dost Meyhane

Beşiktaş Meyhaneleri

İstanbul Beşiktaş Meyhaneleri içerisinde akaretlerde gizli bir bahçe hissiyatı veren bu güzel işletme gereken sakinliği ve huzuru ile keyifli sohbetlere olanak kılıyor. Uzun zamandır görüşülmeyen dostlar ve dostluklar için tercih edilesi çok özel bir ortamı barındırıyor.

Keyifli ve iyi müzisyenleri ile rutin hayat bir mola verebileceğiniz güzel bir haftasonu eğlencesi için Bi Dost Meyhane misafirlerini bekliyor.

Eğer sizlerde Beşiktaş meyhaneleri için randevu yaptırmak için hızlı bir yöntem arıyorsanız, Tıklarandevu sizin için mükemmel bir seçim

Son Gönderiler

Bir yanıt yazın